MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 10381092
*
nr 1038 1092
Hallbyrå
Teak, längd: 60 cm, djup: 28 cm, höjd: 55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:03:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:42:57
1
600 kr
15/5 17:52:42
2
350 kr
15/5 17:52:42
1
400 kr (Budbetjänt)
16/5 18:48:23
3
600 kr
16/5 18:48:23
1
600 kr (Budbetjänt)
16/5 18:58:14
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44
-
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29
*
Hallbyrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1092
Hallbyrå
Teak, längd: 60 cm, djup: 28 cm, höjd: 55 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:42:57 | 1 | 600 kr |
15/5 17:52:42 | 2 | 350 kr |
15/5 17:52:42 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
16/5 18:48:23 | 3 | 600 kr |
16/5 18:48:23 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
16/5 18:58:14 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44 -
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45 -
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29